Additional information
| Weight | 0.3075 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет | 4000 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | Max. transfer rate ~ 5.0 Gb/s |
| Интерфейс | USB 3.0 (USB 2.0 compatible) |
| Цвят | Black |
| Други | 109 x 78 x 14 mm |










Reviews
There are no reviews yet.