Additional information
| Weight | 5.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 45 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | CHIEFTEC |
| Вентилатори | Front: 3 x 120mm or 2 x 140mm fans or 280mm radiator, Rear: 1 x 120mm fan, Top: 2 x 120mm or 2 x 140mm fans |
| Интерфейс | 2 x USB3.1 (USB3.2 Gen 1), 1 USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, RGB Brightness Button, RGB Modes Button |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | ATX PSU |
| Форм-фактор | Motherboard support: Mini ITX, mATX, ATX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 5.00 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 210 x 408 x 464 mm |
| Цвят | Black |




























