Additional information
| Weight | 0.746 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.9 × 24.9 × 6.2 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | D-LINK |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100Base-TX |
| Брой портове LAN (скорост) | 4×10/100Base-TX |
| Стандарти | IEEE 802.11n/g/b, IEEE 802.3u/b, IEEE 802.11k/v |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz Up to 300 Mbps |
| Мобилна мрежа | 3G/4G |
| Портове USB | – |
| Слот за карти | 1 x SIM Card slot |
| Сигурност | WPA, WPS, SPI Firewall |
| Защитна стена | Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing Checking, IP/MAC Address Filtering, 1 x DMZ |
| QoS | – |
| Управление | EAGLE PRO AI app (iOS and Android), Web UI |
| Размери, mm | 208 x 121.85 x 23.5 mm |
| Тегло, g | 290 g |
























