Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27.4 × 20.8 × 6.8 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100Base-TX |
| Брой портове LAN (скорост) | 4×10/100Base-TX |
| WLAN стандарт | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| 3G/4G | yes |
| Портове USB | – |
| Сигурност | NAT Firewall, SPI, WEP, WPA |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | L2TP/PPTP/IPSEC VPN pass-through |
| Други | Two detachable 3G/4G antennas |


























Reviews
There are no reviews yet.