Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.7 × 22 × 8.5 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100/1000Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 8×10/100/1000Base-T |
| WLAN стандарт | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| 3G/4G | yes |
| Портове USB | 1 x USB 2.0 Port |
| Сигурност | NAT Firewall, WEP, WPA, WPS |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | Dead Peer Detection, GRE: 10, Hub and Spoke, IP Authentication Header, IP ESP, IPSec NAT Traversal, IPSec Tunnels: 25, IPSec/PPTP/L2TP/OpenVPN Server, OpenVPN Tunnels: 10, PPTP/L2TP Tunnels: 25, SSL VPN Tunnels: 5, VPN Tunnel Keep Alive, VPN Tunnels: 75 |
| Други | 2 Detachable 2 dBi Omni-Directional Antennas |
























Reviews
There are no reviews yet.