Additional information
| Weight | 99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 120 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | Free standing |
| Размер, inch | 19 |
| Форм-фактор | 37U |
| Широчина, mm | 600 |
| Дълбочина, mm | 800 |
| Височина, mm | 1826 mm |
| Вътрешни размери, mm | Working depth: 720 mm; Internal width spacing between rack rails: 450 mm |
| Максимален товар, kg | 800 |
| Тегло, kg | 98.5 kg |
| Предни врати, тип | Tempered glass |
| Странични панели | Removable side panels (1mm thickness) |
| Заден панел | Solid steel door with lock |
| Заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари | Legs, M6 screws, Ventilation panel (4 fan's), Wheels with brake |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | yes (included 4 fans 230V in top cover) |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Цвят | Black |
| Други | Weatherproof rating: IP20 |












Reviews
There are no reviews yet.