Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ACER |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100/1000/2500Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 4×10/100/1000Base-T |
| Стандарти | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Скорост, Mbps | 7800 Mbps, Tri-band 2.4GHz/5GHz/6GHz |
| Мобилна мрежа | – |
| Портове USB | 1 x USB 3.0 |
| Слот за карти | – |
| Сигурност | WPA, WPS |
| QoS | yes |
| Размери, mm | 265 x 260 x 111 mm |
| Тегло, g | 875 g |


























