Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 45 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Grey |
| Материал | Polyester |
56.40лв. / 28.84€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 45 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Grey |
| Материал | Polyester |