Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 12.9 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP DesignJet Z2600, Z5600 |
| Цвят | Photo Black |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | 4 pl, Pigment-based |
223.08лв. / 114.06€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 12.9 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP DesignJet Z2600, Z5600 |
| Цвят | Photo Black |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | 4 pl, Pigment-based |
Reviews
There are no reviews yet.