Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.3 × 13.2 × 2.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Съвместимост | HP DesignJet Z2600, Z5600 |
| Цвят | Magenta, Yellow |
| Други | 6 pl, Pigment-based |
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.3 × 13.2 × 2.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Съвместимост | HP DesignJet Z2600, Z5600 |
| Цвят | Magenta, Yellow |
| Други | 6 pl, Pigment-based |
Reviews
There are no reviews yet.