Additional information
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 21 × 45 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 10 |
| Макс. мощност, kW | 2.3 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | C14 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | IEC C13 |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | Built-in outlet P-lock system, locking mechanism with P-lock power cords, Hot-Swap Control module with Advanced LCD, Hydraulic–, Magnetic Circuit Breakers with accidental trip protection |
| Mонтаж | Mounting accessories |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | CE Marked, RoHS Compliant, EAC, CE, IEC 60950-1, EN 55024:2010 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 42.9 x 203.2 x 444.5 mm |
| Тегло, g | 2600 g |
| Цвят | Black |

















