Additional information
| Weight | 9.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 6.5 × 183 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 415 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 32 |
| Макс. мощност, kW | 22 |
| Брой фази | 3 |
| Входен извод | IEC-60309 |
| Брой изводи | 24 |
| Тип изводи | IEC C13, IEC C19 |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | Built-in outlet P-lock system, locking mechanism with P-lock power cords, Highly secure with user access control, password protection and SSL configurable to 1024 or 2048 bit, Hot-Swap Control module with Advanced LCD |
| Mонтаж | Mounting accessories |
| Форм-фактор | Zero U |
| Стандарти | CE Marked, RoHS Compliant, EAC, IEC 60950-1, IEC 61000-6-2, IEC 61000-6-4 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 52 x 65 x 1829 mm |
| Тегло, g | 8900 g |
| Цвят | Black |

















