Additional information
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | CISCO |
| Интерфейс | No Ethernet ports |
| Стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.11h, 802.11d |
| Скорост, Mbps | 5GHz: 6.5 to 1200 Mbps (MCS0-MCS11), 802.11a/b/g: up to 54 Mbps, 802.11ac data rates on 5 GHz: 6.5 to 867 Mbps (MCS0-MCS9), 802.11ax data rates on 2.4 &, 802.11n data rates on 2.4 GHz: 6.5 to 300 Mbps (MCS0-MCS15, HT 20/40) |
| Сигурност | 802.11i, WPA2, WAP3, WPA, 802.1x, AES |
| Управление | |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 170.2 x 91.5 x 68.6 mm |
| Тегло, g | 291 g |
















