Additional information
| Weight | 7.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 32 × 15.2 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Предназначен за | Mонитори |
| Максимален размер на екрана, inch | 27 |
| Брой дисплеи | 2 |
| Наклон | +90° ~ -30° |
| Въртене | -90° ~ 90° |
| Ротация | 360° |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Максимално натоварване, кг | 16 |
| Регулируема дължина | Height: 29.5 – 60.7 cm, Width: 33.2 cm, Depth: 6.6 – 39.8 cm |
| Материал | Steel |
| Цвят | Black |

































