Additional information
| Weight | 0.605 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.3 × 31.6 × 6 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DEEPCOOL |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | Compatible with 14", laptops |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1000 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 140 x 140 x 15 mm. |
| LED светлина | No |
| Ниво на шума, dB | 21 dBA |
| Цвят | Black |




























