Additional information
| Weight | 0.179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 2.8 × 13.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1300 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 mm. |
| LED светлина | White LED |
| Консумирана мощност | 2.88 W |
| Волтаж, V | Rated Voltage: 12VDC |
| Ниво на шума, dB | 21.9 dB(A) |
| Цвят | Black |



























Reviews
There are no reviews yet.