Additional information
| Weight | 8.1 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 30 |
| Основни портове, тип | SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 4xSFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | Yes |
| Fans | 3 pluggable fan modules; Normal airflow only |
| Захранване | Redundant |
| Routing | Advanced |
| Памет (Flash, RAM) | 4 GB DDR4 SO-DIMM, 8 GB mSATA 2.0/M.2 SSD |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 528 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 733 Mpps |
| MAC адреси | 32K |
| VLAN (брой, стандарти) | Private VLAN extensions and Private VLAN Edge support; VLAN routing interfaces: 128; VLANs supported: 4094; Protocol-based VLANs: Supported; Max VLAN interfaces with ACLs applied: 24 |
| QoS | Assured Fwd PHB, Audio Video Bridging Mode (IPv4/IPv6), DiffServ Architecture, DiffServ Field, Flow Based QoS Services, Port Based QoS Services (TCP/UDP) Mode, Red/WRED, srTCM, trTCM, UDLD |
| L2 мрежови стандарти | 1q 802.1s 802.3u, 802.1s, 802.1w, 802.1x (Mgmt/Security), 802.3ab 802.1ax (Layer 2) 802.1d, 802.3bz, 802.3x (Layer 2) 802.3 802.3ba (40 GbE and 100 GbE) 802.3bt 802.3at 802.3az 802.1v 1613 802.1p |
| L3 мрежови стандарти | MIB, OSPF, RIP, VRRP |
| IPv6 functionality | BFD, IGMP/MLD, Layer 3 Advanced IPv4 and IPv6 functionality including BGP, OSPFv2/v3, PIM-SM/DM/SSM, RIPv1/v2, VRF |
| Сигурност | 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 434 x 400 x 43.5 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |
| Други | 1x Micro USB Type-B console port, 1x RJ45 serial console port; Two-core Denverton-NS CPU, 1x USB Type-A port |








Reviews
There are no reviews yet.