Additional information
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 1/2.5/5G RJ-45, 1G RJ-45 |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Uplink портове | 2xSFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | No |
| Fans | Redundant variable speed fans; Air flow: I/O to power supply |
| Захранване | Internal |
| Routing | Advanced |
| Памет (Flash, RAM) | 4 MB Buffer memory |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 88 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 122 Mpps |
| MAC адреси | 32K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q, 802.1v, 802.1X, VLAN routing interfaces: 128; VLANs supported: 4094; Protocol-based VLANs: Supported; Max VLAN interfaces with ACLs applied: 24; IEEE compliance: Voice VLAN |
| QoS | Assured Fwd PHB, Audio Video Bridging Mode (IPv4/IPv6), DiffServ Architecture, DiffServ Field, Flow Based QoS Services, Port Based QoS Services (TCP/UDP) Mode, Red/WRED, srTCM, trTCM, UDLD |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3bt |
| L3 мрежови стандарти | BGP, Graceful Restart, NSSA, Opaque, OSPF DB overflow, OSPF MIB, OSPF Stub Router Advert, OSPFv2, OSPFv3, Policy Based Routing, RIP-2 MD5 Auth, RIPv1, RIPv2, RIPv2 MIB Extension, VRRP, VRRP MIB |
| IPv6 functionality | BFD, BGP, IGMP/MLD, OSPFv2/v3, PIM-SM/DM/SSM, RIPv1/v2, VRF |
| Сигурност | AAA authorization, TACACS+ accounting and RADIUS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 279.4 x 312 x 43.5 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |










Reviews
There are no reviews yet.