Additional information
| Weight | 25.5 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R440 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4210R 2.40 GHz, 10-core, 13.75 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | Up to 384GB (12 DIMM slots) |
| Твърд диск, GB | 1200 |
| Дисков контролер | PERC H330 RAID Controller |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Dual-Port 1GbE On-Board LOM |
| Разширителен слот | Up to 2 PCIe x Gen 3 slots all x16 |
| Интерфейс | Front ports: Video, 1 USB 2.0, available USB 3.0, dedicated IDRAC Direct USB, Rear ports: Video, serial, 2 USB 3.0, dedicated iDRAC network port |
| Порт за отдалечено управление | iDrac9, Express |
| Захранване | Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 550W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu LTS, Citrix XenServer, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
















Reviews
There are no reviews yet.