Additional information
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.5 × 32.6 × 21.6 cm |
| Производител | CISCO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Резолюция | 1 HDMI output supports formats up to 3840 x 2160 p60 (4Kp60), Live video resolutions (encode and decode) up to 1920 x 1080 p30 and p60 (HD1080p) |
| Размер на екрана, inch | – |
| Видео стандарти | H.245 Dual-Tone Multifrequency (DTMF) tones in H.323 |
| Видео вход | 1x Consumer Electronics Control (CEC) 2.0, 1x HDMI |
| Видео изход | 1x Consumer Electronics Control (CEC) 2.0, 1x HDMI |
| Аудио стандарти | – |
| Аудио вход | 1x audio in from HDMI, Internal microphones |
| Аудио изход | Amplifier power: 24W, Frequency response: 100 Hz to 20 kHz, High-quality integrated speakers: full range speaker plus dual woofers in balanced configuration, Maximum output level SPL 84 dB |
| Камера | 1/1.4 CMOS, 2x zoom, 4K UltraHD camera, 8 MP image sensor, Auto brightness and white balance, Auto framing (face detect), f/1.4 aperture; 120° horizontal field of view, Focus distance 1 m to infinity, up to 60 fps (max 30 fps with best overview enabled) |
| Протоколи | Date and time support using Network Time Protocol (NTP), Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) |
| Мрежови интерфейси | 1x Ethernet (RJ-45) 10/100/1000 for LAN, 1x Ethernet (RJ-45) for Cisco Touch 10 direct pairing, 2×2 MIMO, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz |
| Други интерфейси | 1x 1 USB 2.0 port type C, 1x 1 USB port, 1x Factory reset pinhole, 1x USB 2.0 port type A |
| Консумация, W | 100 to 240 VAC, 12V DC input, 50/60 Hz, Average 20W, Must be used with power supply FSP FSP070-AHAN2 or AcBel ADF019, peak 70W |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 50 x 7.7 x 8.1 cm |












Reviews
There are no reviews yet.