Additional information
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.7 × 24.9 × 18.3 cm |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CISCO |
| Резолюция | Content stream – Supports resolutions up to 3840 x 2160 at 15 fps, Video output: Live video resolutions (encode and decode) up to 1920 x 1080 at 30 fps and 60 fps |
| Размер на екрана, inch | – |
| Видео стандарти | H.263, H.264 |
| Видео вход | 1x HDMI input supports formats up to maximum 3840 x 2160 at 30 fps, including 1920 x 1080 at 60 fps, 1x USB-C input supports formats up to maximum 3840 x 2160 at 30 fps, including 1920 x 1080 at 60 fps |
| Видео изход | 2x HDMI outputs supporting formats up to 3840 x 2160 at 60 fps |
| Аудио стандарти | G.711, G.722, G.722.1, G.729, AAC-LD, and Opus |
| Аудио вход | 1x HDMI, 1x analog microphone input, 1x DisplayPort/USB-C input, 1x USB-A input, Bluetooth – Not available on Non Radio Version |
| Аудио изход | 1x DisplayPort/USB-C output, 1x USB-A output, Bluetooth – Not available on Non Radio Version |
| Камера | ’, 12MP camera, 30 frames per second, 1/2.3’, CMOS, 5x digital zoom, f/2.5 aperture, 120°, horizontal field of view, 95°, vertical field of view, Auto framing (face detect), Speaker tracking, Auto brightness and white balance, Fixed focus |
| Консумация, W | 100 to 240 VAC, 50/60 Hz, 12V DC input, Average 20W, peak 86W, Must be used with power supply PSU-12VDC-86W |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 53.4 x 6.4 x 8.2 cm |











