Additional information
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 1.4 × 18.1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 300 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
15.32лв. / 7.83€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 1.4 × 18.1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 300 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |