Additional information
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 12.6 × 21 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 50 sheets HP Advanced Photo Paper |
66.31лв. / 33.91€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 12.6 × 21 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 50 sheets HP Advanced Photo Paper |