Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 4 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология | Patented electromagnetic resonance method |
| Ергономичност | Right or Left-handed use |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 210х297 |
| Нива на натиск | 1024 |
| Писалка | Ballpoint pen |
| Системни изисквания | Bluetooth enabled iOS and Android, internet connection, notepad thickness about 80 pages (<8 mm), Windows 8.1 and later smartphones and tablets with Wacom Inkspace app* |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 338 x 268 x 19 mm |
| Тегло, g | 810 g (smartpad) / 17 g (pen) |
















Reviews
There are no reviews yet.