Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29 × 4 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология | Patented electromagnetic resonance method |
| Ергономичност | Right or Left-handed use |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 210х297 |
| Нива на натиск | 1024 |
| Писалка | Ballpoint pen |
| Системни изисквания | Bluetooth enabled iOS and Android, internet connection, maximum notepad thickness about 80 pages (<8 mm), Windows 8.1 and later. Smartphones and tablets with Wacom Inkspace app |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 330 x 254 x 7 mm |
| Тегло, g | 472 g (smartpad) / 17 g (pen) |















Reviews
There are no reviews yet.