Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | CISCO |
| Скорост | 1200 |
| Антена | Integrated antenna: 2.4GHz: peak gain 4dBi, internal antenna, omnidirectional in azimuth, 5GHz: peak gain 5dBi, internal antenna, omnidirectional in azimuth |
| Интерфейс | 1x Gigabit Ethernet (10/100/1000BASE-T autosensing), Power over Ethernet (PoE) |
| Стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.3af/at |
| Сигурност | 802.1X, RADIUS Authentication, Authorization, and Accounting (AAA), WPA2 or WPA3, including WPA2-Entperprise authentication |
| Захранване | PoE |
| Управление | |
| Размери, mm | 150.4 x 150.4 x 39.9 mm |
| Тегло, g | 330 g |













