Additional information
| Weight | 15.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41.2 × 31.4 × 7.1 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Studiobook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Процесор | Intel Core i9-13980HX 4.00 GHz, 36 MB cache |
| Памет, GB | 64 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 3200x 2000 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Видео карта, GB | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in 4-way stereo speakers, Built-in microphone, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack, 1 Headphone/Headset |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Security Lock, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 27.1 x 2.4 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.40 |
























