Additional information
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | male, Molex 4-pin |
| Тип конектор 2 | female, SATA 15-pin |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Multi-colored |

























Reviews
There are no reviews yet.