Additional information
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 0.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | male, Molex 4-pin |
| Тип конектор 2 | female, SATA 15-pin |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Multi-colored |
| Други | Lanberg’s SATA-to-Molex power cable is a solution for all owners and users of computers and / or servers who lack a sufficient number of power cables with standard Molex connectors |


























Reviews
There are no reviews yet.