Additional information
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 50 × 27 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 5500/5550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 13000 pages |
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 50 × 27 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 5500/5550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 13000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.