Additional information
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 26 × 40 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 4730mfp/CM4730 mfp |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 12000 pages |
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 26 × 40 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 4730mfp/CM4730 mfp |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 12000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.