Additional information
| Weight | 0.262 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet T610, T1100, T1120, T1200, T2300, T620, T770 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | Ideal for professionals and workteams who print technical applications |














Reviews
There are no reviews yet.