Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | For HP Deskjet 5440, HP Photosmart C3180/C4180, HP PSC 1510 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | ~220 pages |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | For HP Deskjet 5440, HP Photosmart C3180/C4180, HP PSC 1510 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | ~220 pages |
Reviews
There are no reviews yet.