Additional information
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | За HP PSC 2355/ PSC 1510, HP Photosmart 2610/2710/8050 и HP Officejet 7310/7410 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | Up to 330 pages (color) |
| Обем, ml | 7 ml |
| Други | Dye-based; 5 pl |














Reviews
There are no reviews yet.