Additional information
| Weight | 0.081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Съвместимост | HP Deskjet 5740/5940/6540/6540d/6620/6840/ Color Inkjet Printer, HP Deskjet 6940/6980/9800/9800d Printer, HP Officejet 6310/6313/7130/7140xi/7310xi/7410/7410xi/7310, HP Officejet K7100 Printer, HP Photosmart 2575/ 2610/8050/8150/8450/8750/D5160 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 860 pages (b&w) |
| Обем, ml | 21 ml |
| Други | Pigment-based; 15 pl |














Reviews
There are no reviews yet.