Additional information
| Weight | 0.951 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 32 × 6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP DesignJet 5000 or 5000PS printers |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 680ml |
| Други | and ultimate photo quality to production printing., Six UV-resistant ink colours and HP's Jetexpress technology combine to help bring durability, unrivalled print speeds |













Reviews
There are no reviews yet.