Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 23 × 6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | use only in HP DesignJet 1050C or 1055CM |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 175ml |
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 23 × 6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | use only in HP DesignJet 1050C or 1055CM |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 175ml |
Reviews
There are no reviews yet.