Additional information
| Weight | 1.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.8 × 18.2 × 7.3 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INNO3D |
| Вградена памет, GB | 8 |
| Памет интерфейс | 128 |
| Брой ядра | 4352 |
| Макс. работна честота, MHz | 2595 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 550 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA G-SYNC-Ready, NVIDIA Studio Drivers, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA Encoder, NVIDIA Decoder |
| Резолюция | 7680×4320 |
| Интерфейс | HDMI 2.1a, 3 x DisplayPort 1.4a |
| Размери | 294 x 118 x 60 mm |























