Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SureColor SC-P800 |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 80 ml |
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SureColor SC-P800 |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 80 ml |
Reviews
There are no reviews yet.