Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.2 × 11 × 2.8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Business Inkjet B300 / B500DN |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
108.95лв. / 55.70€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.2 × 11 × 2.8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Business Inkjet B300 / B500DN |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.