Additional information
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 36 × 17 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SureColor SC-T3000/SC-T5000/SC-T7000 Large Format Inkjet Printers |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 350ml |













Reviews
There are no reviews yet.