Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 4450/4400 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 110ml |
164.30лв. / 84.01€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 4450/4400 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 110ml |
Reviews
There are no reviews yet.