Additional information
| Weight | 0.404 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.2 × 21.1 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 7450/9450/7400/9400 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 220ml |
242.73лв. / 124.11€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.404 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.2 × 21.1 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 7450/9450/7400/9400 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 220ml |
Reviews
There are no reviews yet.