Additional information
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 12 × 4.3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson Stylus Pro WT7900/9900/9890/9700/7900/7890/7700 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 350ml |
369.85лв. / 189.10€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 12 × 4.3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson Stylus Pro WT7900/9900/9890/9700/7900/7890/7700 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 350ml |
Reviews
There are no reviews yet.