Additional information
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 13 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkForce AL-C500DN series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 150000 pages |
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 13 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkForce AL-C500DN series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 150000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.