Additional information
| Weight | 1.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 19 × 23 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkForce AL-C500DN series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 100000 pages |
330.83лв. / 169.15€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 19 × 23 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkForce AL-C500DN series |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 100000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.