Additional information
| Weight | 2.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 24 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C3800 |
| Цвят | N/A |
| Други | Transfer Unit |
326.79лв. / 167.09€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 24 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C3800 |
| Цвят | N/A |
| Други | Transfer Unit |
Reviews
There are no reviews yet.