Additional information
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 8.3 × 6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson: AL-M200/MX200 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
216.57лв. / 110.73€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 8.3 × 6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson: AL-M200/MX200 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.