Additional information
| Weight | 2.594 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66.8 × 16.5 × 23 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C92000 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 30000 pages |
540.73лв. / 276.47€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.594 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66.8 × 16.5 × 23 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C92000 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 30000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.