Additional information
| Weight | 0.94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 13.5 × 13.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C92000 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 14000 pages |
818.18лв. / 418.33€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 13.5 × 13.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C92000 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 14000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.